Suknie ślubne nie tylko w bieli

W dzisiejszych czasach wygląd wewnętrzny, a więc ubranie jest postrzegane jako wyznacznik tego, kim jest osoba, która go nosi. Można powiedzieć, że przysłowie „szata nie zdobi człowieka” jest już bez znaczenia, ponieważ jest całkowicie odwrotnie. To za ile kupujemy ubrania, w czym chodzimy i jak wyglądamy jest ważniejsze, niż to co mamy we wnętrzu.

Oczywiście nie jest tak zawsze, ponieważ w wielu sytuacjach wymagane jest noszenie czegoś innego, niż ma to miejsce na co dzień i jest to normalne zjawisko, które często wzorowane jest na tradycji z przed kilkuset lat. Tak jest właśnie w przypadku ślubu i modzie, która obowiązuje w tym dniu. Nie od dziś wiemy, że suknie ślubne u kobiet były kilkaset lat temu i prawdopodobnie dalej będą. Jest to tradycja, która bardzo rzadko jest pomijana. Dlatego suknie tego typu nie zakłada się na inne okazje. Można powiedzieć, że jest to podobne do czarnego koloru podczas żałoby, ponieważ moda ślubna jest bardzo jasna, co oznacza radosny dzień i okres. Nie można jednak za każdym razem przystawać na tradycji. Warto czasem coś zmienić. Na pewno nie obejdzie się to bez krytyki środowiska, ale warto po prostu mieć swoje zdanie i robić to co się chce. A swoich inspiracji warto poszukać w najnowszej kolekcji marki Anna Kara na stronie www.annakara.com/suknie-slubne/kolekcja_2018.

Dlatego coraz częściej widać kobiety, które nie decydują się na białą suknię z welonem, lecz zwykłą sukienkę w jasnym kolorze. Wielu się to nie podoba, ale nie wolno słuchać głosu innych. Ważne, że kobietom, które zdecydowały się założyć inny rodzaj sukni się to podoba. Nie każdego stać na taką odwagę, aby sprzeciwić się konserwatystom, którzy uważają, że tradycja jest najważniejsza!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *