Przypinki promujące firmę

Często zdarza się, że chcemy swoim wyglądem zamanifestować w jakiejś ważnej sprawie, pokazać przynależność do danej grupy, czy po prostu wyrazić swoje poparcie. Istnieje kilka łatwych sposobów jak to zrobić skutecznie, a jednocześnie wyglądając estetycznie. Świetnym przykładem są różnego rodzaju przypinki.

Przypinki najczęściej można spotkać w kształcie koła – oczywiście o różnej wielkości średnicach począwszy od 25mm, a skończywszy na 75mm. Możemy znaleźć je także w innych kształtach, a oprócz okrągłych przypinek najczęściej zamawiane są prostokątne. Ich powierzchnia może być zapełniona ilustracją, napisem, bądź połączeniem tych dwóch form. Jest to tak naprawdę nasza indywidualna sprawa co naniesiemy na drukowaną etykietę plakietki.

Badziki będą idealne na studniówkę. Każda klasa biorąca w niej udział, może zamówić swoje własne przypinki i tym samym zyskać element wyróżniający. Jest to nie tylko ułatwienie dla opiekunów, którzy w łatwy sposób będą mogli odróżnić uczniów jednej klasy od uczniów innej klasy, ale także ozdoba sama w sobie, która może dopełnić studniówkowe kreacje.

Jeśli jesteśmy zainteresowani promowaniem naszej firmy np. na różnego rodzaju targach pracy, czy imprezach branżowych, również warto zainwestować w przypinki reklamowe. Jest to atrakcyjny gadżet, który możemy podarować osobom odwiedzającym nasze stoisko i tym samym sprawić, że zapamiętają nas w sposób pozytywny. Co więcej, jeśli nasze przypinki reklamowe się spodobają i obdarowane osoby zaczną je nosić, to będą stanowiły dla naszej firmy darmową i skuteczną reklamę.

Przypinki możemy zamówić tutaj: http://buttonfly-przypinki.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *