Możliwości Google Adwords

Jesteś blogerem, tworzysz własną przestrzeń w sieci? Ale czy wiesz, czym jest Google AdWords? A może już kiedyś z tego korzystałeś i nic nie jest ci tutaj obce? Dla osób, które jednak nie mają pojęcia czym są kampanie AdWords może okazać się to przydatne. W jaki sposób tworzyć kampanie?

Kampania AdWords to nic innego, jak dodawanie bloków reklamowych na naszą witrynę internetową. Plusem, jak myślę, największym plusem jest to, że sami możemy decydować o tym co znajdzie się na naszej stronie internetowym. Najważniejsze jest to, aby dobrać odpowiednie reklamy do naszej tematyki blogowej. Lepiej unikać sytuacji, w której te reklamy będą całkowicie oderwane od sensu naszej strony internetowej. To może spowodować, że po prostu przestaną odwiedzać nas nasi stali czytelnicy, a i my sami będziemy mieli świadomość, że okłamujemy samych siebie, bo czy to dobrze reklamować treści, które nie są zgodne z tym co czujemy i chcemy przekazywać?

Kolejnym zasadniczym plusem Google AdWords jest to, że sami możemy zadecydować gdzie ukażą się nasze reklamy i jak dużo ich będzie oraz przez jaki okres czasu będą aktywne na naszej stronie internetowej. Bardzo podoba mi się to, że pomysłodawcy Google AdWords o to zadbali, bo przecież każdy twórca, nawet ten internetowy, ma prawo decydować co znajduje się na jego stronach i w jaki sposób jest to przedstawiane.

Ja na pewno chciałabym mieć prawo wyboru, bo w końcu każdemu chyba zależy na tym jak wygląda jego witryna i jak się prezentuje. A to świadczy o tym ile osób będzie nas odwiedzać, a co najważniejsze, ile z nami zostanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *