Modna suknia ślubna

Własne wesele oraz uroczysta ceremonia zaślubin wymagają oczywiście odpowiedniej oprawy. Przygotowania związane są nie tylko z detalami, jak na przykład dekoracja sali czy kościoła, ale przede wszystkim ze strojami pary młodej. Na taką uroczystość wszyscy starają się wyglądać jak najlepiej i również strojem podkreślić powagę tej chwili. Dotyczy to oczywiście również pary młodej, która w tym dniu ubiera zazwyczaj tradycyjne stroje.

Warto wiedzieć, że moda ślubna zmienia się nawet z sezonu na sezon, ale zawsze jej podstawą są tradycyjnie przyjęte stroje, jak na przykład garnitur w przypadku pana młodego. Trendy dotyczą jednak nie tylko ubioru, ale również kolorów, a także wszelkich akcesoriów jak nakrycia głowy czy ozdoby we włosach, popularne w danym sezonie bukiety kwiatów czy kolorowe muszki albo krawaty w stonowanych kolorach. Wszystko musi do siebie idealnie pasować.

W przypadku panien młodych tradycyjnym strojem są oczywiście suknie ślubne. I tu również tradycja łączy się z obowiązującymi aktualnie trendami. Jeśli chodzi o kolory przeważa oczywiście biel, ale pojawiają się również stroje w kolorze beżowym, kremowym, a nawet różowym czy w różne wzory dla nieco bardziej odważnych kobiet.

Od kilku sezonów najmodniejsze są te w stylu boho oraz retro, z subtelnymi koronkami czy falbankami o kobiecym kroju. Często szyte są na specjalne zamówienie i stanowią kopie na przykład krojów z danych epok albo nawet są przeróbkami sukien babci czy mamy. Jeżeli jednak nie chcemy eksperymentować, postawmy na klasykę czyli suknię prostą, w bieli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *