Escape Room – rozrywka pełna zagadek

Któż nie lubi zagadek i gier? Uczestniczą w nich nie tylko dzieci. Coraz częściej popołudniowe i weekendowe rozrywki pomyślane i zorganizowane są w taki sposób, aby mogły w nich uczestniczyć całe rodziny, załogi firm, czy grupy znajomych. Escape room to przykład typowej rozrywki kierowanej nawet bardziej dla dorosłych niż dzieci.

Coraz częściej escape room jest wykorzystywany jako zabawa organizowana w celach integrowania jakiegoś wąskiego zespołu współpracowników. W escape roomie świetnie bawią się i ci entuzjastycznie nastawieni rozrywkowicze, i ci sceptycy, którzy mają kłopot z nawiązywaniem relacji. Dlaczego? Bo wspólna zabawa bardzo otwiera na drugiego człowieka, wymaga zaangażowania, każe zespołowo pokonywać trudności. A i przeżywanie sukcesów w większym gronie smakuje lepiej. Ze społecznego punktu widzenia taka gra jak pokój zagadek jest niezastąpiona w budowaniu więzi.

Sprawdź tutaj: Escape Room – LostRoom.pl – Kraków

Od niedawna w organizację zabaw dla dorosłych wiele swoich środków angażują właśnie firmy i korporacje. Ich zainteresowanie tym tematem nie pada jednak w próżnię. Jak grzyby po deszczu wyskakują coraz to nowe firmy i agencje specjalizujące się w organizacji takich właśnie rozrywek jak escape room, ale nie tylko. Pomysłów na integrację zespołu pracowników, zabawę firmową jest dziś bardzo dużo.

Oferta rozrywki dla grup pracowników jest naprawdę szeroka. Ma się ochotę na zabawę w Paintball – do dyspozycji stoją przygotowane odpowiednio boiska. Nęci kogoś escape room? Proszę bardzo – do wyboru jest co najmniej kilkanaście dostępnych – o rozmaitej tematyce i stopniu trudności zagadek. I wciąż powstają nowe pokoje zagadek. Kraków zdaje się wciąż w tym temacie zaskakiwać. To dlatego rynek podobnych usług tak prężnie się rozwija, ponieważ podaż kroczy wprost za popytem lub nawet ten popyt wyprzedza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *