Cukierki reklamowe w twojej firmie

Nie ma chyba osoby, która uważałaby, że w dwudziestym pierwszym wieku jej firma może istnieć bez marketingu. Marketing obecnie spełnia rolę nie tylko promowania naszych produktów, ale również informowania klientów o naszym istnieniu. Bardzo popularnym chwytem marketingowym w ostatnim czasie stały się cukierki z nadrukiem.

Najczęściej są to cukierki z logo naszej firmy. Najczęściej spotykanym rodzajem są krówki reklamowe. Są to cukierki, które u wielu osób wywołują bardzo miłe skojarzenia z dzieciństwem. Po zjedzeniu krówki, od razu zrobi nam się o wiele przyjemniej. Podniesie się nam nie tylko poziom cukru, ale przeniesiemy się na chwilę do miłych czasów naszego dzieciństwa. Dzięki temu będziemy o wiele bardziej skłonni do pójścia na ustępstwa w stosunku do naszego partnera biznesowego.

Krówka jest też naprawdę sporym cukierkiem, a więc nasze logo będzie na nim idealnie widoczne. Wiele sklepów internetowych wykorzystuje cukierki również jako dodatek do zamówień. W dzisiejszych czasach wiele kobiet oczekuje dostawania pięknie zapakowanych paczek. Przesyłki mają już nie przypominać zwykłej paczki, a przepięknie zapakowany, specjalnie dla nas prezent. W środku poza zamówionymi przez nas produktami najczęściej dodawana jest karteczka z podziękowaniem za zakupy w danym sklepie. Dodawany jest również cukierek, jako miły poczęstunek, przy rozpakowywaniu naszej paczki.

Oprócz tego, niektóre firmy, zwłaszcza kosmetyczne, pakują swoje produkty w kolorowy papier oraz dodaje wstążeczki. Większość kobiet jest zachwycona tą nową modą i chętnie pokazuje swoim koleżankom otrzymaną paczkę. W ten sposób nasza firma zyskuje nie tylko lojalnego i stałego klienta, ale również darmową reklamę. W przypadku, kiedy te zdjęcie trafi na Instagram, będziemy mieli pewność, że dotrze przynajmniej do kilkudziesięciu innych kobiet.

Zobacz też: Cukierki z nadrukiem | Sklep Krówki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *