Buttony, przypinki lub inaczej badziki na agrafce

Przypinki reklamowe to takie małe, ale pojemne buttony. Można na nich wydrukować określone logo, datę, jakiś rysunek, wszystko to można zrobić w fotograficznej jakości. Jednak te małe gadżety reklamowe mają wiele określeń. Mówimy na nie buttony, badziki, przypinki czy plakietki. Na ogół są okrągłe, a ich średnice bywają różne, jednak zdarzają się i trójkątne czy kwadratowe a czasami nawet w formie serca.

Przypinki są idealne na studniówki, na bale, na sympozja, na imprezy czy różnego rodzaju eventy. Można nimi zaznaczyć gości weselnych, a przy tym pozostawić im miłą pamiątkę z naszego wesela czy innego przyjęcia okolicznościowego.

Buttony to również drobiazgi stanowiące bardzo prostą i tanią reklamę, ale przy tym miłą i przyjemną dla każdego i dla dziecka i dla dorosłego. Przypinki wykonuje się w bardzo dużych ilościach i technologia ich nadruku jest naprawdę bardzo dobra czy wręcz doskonała. Grafika pomimo, że jest małych rozmiarów, to wszystko na niej jest dobrze widoczne, oczywiście o ile zaprojektujemy swoją grafikę z głową.

Najczęściej buttony wykonuje się w wersji z agrafką, ale odpowiednik przypinki może być także magnesem. Buttony informują nas, przypominają nam, są drobnymi pamiątkami oraz mogą być wejściówką na jakąś imprezę towarzyską lub integracyjną. Przypinki to znana forma reklamy od bardzo dawna, dzisiaj są one już bardziej starannie i dokładnie drukowane niż kiedyś, ale oczywiście zawdzięczają to coraz lepszej technologii. Dobre maszyny potrafią na przypinkach stworzyć cuda.

Buttonfly.pl | Przypinki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *